Başkonsolosluk Tarihi ve Önceki Başkonsoloslarımız
Suphi Meriç
Suphi Meriç

08.04.1961-16.05.1963

Ercümend Tatarağası
Ercümend Tatarağası

01.06.1963-10.09.1965

Mehmet Sıtkı Coşkun
Mehmet Sıtkı Coşkun

11.09.1965-22.05.1967

Gündüz Tunçbilek
Gündüz Tunçbilek

29.05.1967-03.12.1969

Mustafa Çetin Oran
Mustafa Çetin Oran

29.11.1969-31.03.1972

Metin Kuştaloğlu
Metin Kuştaloğlu

27.03.1972-28.09.1976

Pulat Yüksel Tacar
Pulat Yüksel Tacar

30.09.1976-29.09.1978

Selçuk Nahit Toker
Selçuk Nahit Toker

20.09.1978-30.09.1980

Alaeddin Taluy
Alaeddin Taluy

01.10.1980-14.12.1983

Kemal  Yurdadoğan
Kemal Yurdadoğan

25.08.1984-03.10.1988

Aydın İdil
Aydın İdil

10.10.1988-03.09.1990

Hasan Kemal Gür
Hasan Kemal Gür

31.08.1990-16.08.1993

Ali Mesut Orsa
Ali Mesut Orsa

06.08.1993-02.10.1995

Ali  Yakıtal
Ali Yakıtal

30.09.1995-01.10.1999

Haldun Otman
Haldun Otman

01.10.1999-03.11.2003

Mustafa Babür Hızlan
Mustafa Babür Hızlan

31.10.2003-15.09.2005

Abdurrahman Bilgiç
Abdurrahman Bilgiç

14.09.2005-03.09.2007

Ali Rıfat Köksal
Ali Rıfat Köksal

31.08.2007-31.08.2010

Kadir Hidayet Eriş
Kadir Hidayet Eriş

18.10.2010-15.09.2014

Mesut Koç
Mesut Koç

01.10.2014-27.09.2018

Mehmet Günay
Mehmet Günay

27.09.2018-

Montag - Freitag

08.30 - 16.30

(Es wird mit Terminvereinbarung gearbeitet.)
01.01.2018 Neues Jahr
06.01.2018 Heilige Drei Könige
13.02.2018 Faschingsdienstag
30.03.2018 Karfreitag
02.04.2018 Ostermontag
01.05.2018 Tag der Arbeit
10.05.2018 Christi Himmelfahrt
21.05.2018 Pfingstmontag
31.05.2018 Fronleichnam
15.06.2018 Ramadan Fest
15.08.2018 Maria Himmelfahrt
21.08.2018 Opferfest
03.10.2018 Tag der deutschen Einheit
29.10.2018 National Feiertag
01.11.2018 Allerheiligen
24.12.2018 26.12.2018 1, 2. und 3. Weihnachtstag